Noclegi w centrum Poznania

Zapragnąłem pojechać do Poznania na wycieczkę. Chciałem to miasto poznać już o dawna. Uwiodła mnie legenda dwóch trykających się koziołków na wierzy zegarowej kościoła. Miasto królów, przez które przetaczała się historia Europy. Najbardziej chciałem mieszkać w centrum za umiarkowaną cenę.

Tanie noclegi w Poznaniu

hostel poznań centrumŻeby ograniczyć koszty wycieczki postanowiłem zamieszkać tanio, ale jednocześnie wygodnie. Mój wybór padł na nocleg w hostelu. Wpisałem w wyszukiwarkę internetową, hostel poznań centrum tanio i wyszło mi kilka wyników. Porównałem strony hosteli, odrzuciłem te ze zbiorowymi salami noclegowymi i został mi jeden na samej starówce z pokojem indywidualnym i śniadaniem w cenie. Po przyjeździe hostel okazał się czysty i przyjemny. Prowadziło go kilku młodych ludzi, zawsze uśmiechniętych i pełnych życia. Pokój był urządzony dosyć prosto, bez luksusów. No ale tego właśnie należy oczekiwać od hostelu. Łóżko było wygodne. Pokój był cichy nawet po otworzeniu okna w nocy. Towarzystwo które zajmowało pokoje obok, pomimo młodego wieku, również było kulturalne i spokojne. Doskonałe położenie w samym centrum pozwoliło na szybkie zwiedzanie miejscowych atrakcji turystycznych. Śniadanie które dostałem, pozwalało zaspokoić głód na długie godziny wycieczki po mieście. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego hostelu. Mogę śmiało polecić go każdemu kto chce odwiedzić Poznań.

Niezależnie od tego jakie miasto chcemy odwiedzić zawsze mamy do dyspozycji noclegi z różnych półek cenowych. Od najtańszych pokoi zbiorowych w hostelach, do bardzo drogich apartamentów w kilku gwiazdkowych hotelach. Wariantem pośrednim jest możliwość wynajęcia osobnego apartamentu, czyli prywatnego mieszkania od właściciela na czas naszego pobytu w danym mieście.