Niesamowite oblicze nowoczesnych mebli drewnianych

 

Czasami nam się wydaje, że dwóch rzeczy nie tyle nie wypada ze sobą połączyć, a wręcz niemożliwe jest to, jeśli nie chcemy uzyskać wrażenia kiczu i po prostu szkaradności. W dzisiejszych czasach gospodarka oferuje nam jednak naprawdę szeroki asortyment, dzięki czemu z łatwością już możemy łączyć ze sobą najróżniejsze moduły.

Doskonała jakość mebli drewnianych

nowoczesne meble drewnianeUwielbiam nowoczesny styl przywodzący na myśl poczucie sterylności oraz nieskazitelności. Wszelkiego rodzaju szklane drzwi, czy ledowe panele na ścianach to coś, co sprawia, że przechodzą mnie ciarki. Marzy mi się mieszkanie wyglądające, jak z przyszłości, dlatego chciałam, aby mój salon choćby w małym procencie takowe przypominał. Oprócz miłości do stylu nowoczesnego, mam w sobie ogromne uwielbienie do drewnianych mebli. Wychowałam się w górach mieszkając w prawdziwym domku góralskim, stąd moje upodobania. Chciałam zatem połączyć góralski akcent z nowoczesnością, jednak z początku wydawało mi się to zupełnie niemożliwe. Miałam wrażenie, że całość będzie sprawiała wrażenie dwóch niepasujących do siebie światów, które ktoś umieścił w jednym pomieszczeniu. Pewnego dnia trafiłam jednak w internecie na katalog zawierający nowoczesne meble drewniane. Postanowiłam przyjrzeć się im uważniej i zbadać rynek pod tym względem. Byłam niesamowicie i pozytywnie zaskoczona tym, co ujrzałam w ofercie jednego ze sklepów. Znajdowały się tam bowiem przepiękne, jasne meble zrobione delikatnie na styl góralski, jednak zawierające w sobie nowoczesne podświetlenia ledowe, a także szyby podświetlane. Byłam zdumiona tym, jak projektant sprawnie i pięknie zdołał połączyć ze sobą te dwie kwestie, w efekcie czego powstały meble łączące w sobie dwa na pozór kłócące się ze sobą style, a jednak w jego projekcie wspaniale się dopełniające.

Niewiele myśląc zamówiłam sobie takie meble do mojego salonu. Zdecydowałam się na wybór meblościanki, która nie tylko zajmowała bardzo mało miejsca, ale była także niesamowicie pojemna. Zmieściłam w niej wszystkie książki i dekoracje, jakie dotychczas były usytuowane po całym salonie. Dzięki temu wygląda on schludnie, czystko, a mimo to obfituje w figurki i inne pamiątki zbierane przeze mnie podczas licznych podróży.