Niebanalne wykończenia – cegła Parma

Pomysłów na ciekawe urządzenie mieszkania jest coraz więcej. Wprowadzanie nowych inspiracji zdecydowanie ułatwia szeroki asortyment oferowany w sklepach z wyposażeniem wnętrz. Najbardziej optymalne rozwiązania znajdą dla siebie miłośnicy różnych kierunków stylistycznych.

Efektowna płytka cegłopodobna Parma

stegu parmaSatysfakcjonujący efekt końcowy zależny jest od wielu czynników – mebli, sposobu wykończenia powierzchni, elementów dekoracyjnych. Można jednak w taki sposób zaprojektować przestrzeń, aby wszystkie te elementy tworzyły ze sobą spójną całość. Coraz większą uwagę przywiązuje się do profesjonalnego i bardzo precyzyjnego wykończenia ścian i podłóg. Niezmiennie, dużym zainteresowaniem cieszą się płytki ceramiczne. Nie są jednak stosowane jako ścienne np. w salonie. I tutaj doskonale w potrzeby użytkowników wpasowały się płytki cegłopodobne, które gwarantują wysoką estetykę oraz oryginalny design. Wzór Stegu Parma to cegłopodobna płytka gipsowa z białą fugą. Doskonale wygląda w reprezentacyjnym salonie czy w przedpokoju. Wszędzie tam, gdzie korzystne będzie wyeksponowanie fragmentu aranżacji – płytka cegłopodobna sprawdzi się idealnie. Takie rozwiązanie stosowane jest często w otoczeniu efektownej zabudowy kominka czy na ścianie, która oddziela strefy aranżacyjne. Ten model płytki ma pewną ogromną zaletę – biała cegła idealnie komponuje się z wieloma kierunkami stylistycznymi, pasuje też do pomieszczeń o różnych możliwościach metrażowych.

Atrakcyjne wykończone mieszkanie to bez wątpienia satysfakcja dla wszystkich domowników oraz wygoda użytkowania. Precyzyjnie wykończone pomieszczenia nie będą sprawiały niepotrzebnego problemu po zrealizowanym remoncie. Dlatego warto dokładnie przemyśleć wszystkie kwestie i dopracować detale.