Najlepszy odżywczy krem do cery suchej

Bardzo chciałabym mieć cerę bez problemów, która zawsze wygląda dobrze. Nawet wtedy kiedy na twarz nie nakłada się codziennie drogich kremów. Niestety, jestem posiadaczką cery bardzo suchej, której trudno dostarczyć jest odpowiednich składników odżywczych i ją nawilżyć. Przez długi czas szukałam dla siebie kremu idealnego, który będzie działał dobrze na moją skórę ale nie będzie też bardzo drogi.

Make Me Bio pomógł mojej suchej cerze

odżywczy make me bio do cery suchejMam szczęście, bo kilka miesięcy temu wraz z dużym zamówieniem z jednej z drogerii internetowych otrzymałam kilka próbek różnych kremów oraz odżywek do włosów. Kilka próbek było z kremami nieodpowiednimi do mojego typu cery więc oddałam je mamie. Jednakże, jednak próbka zawierała krem odżywczy Make Me Bio do cery suchej, który postanowiłam przetestować. Próbka starczyła mi tylko na trzy użycia ale już po tych trzech użyciach mogłam stwierdzić, że jest on bardzo dobry i moja skóra się z nim polubiła. Dlatego też bardzo szybko kupiłam pełnowymiarowe opakowanie tego kremu. Była to świetna decyzja! Sam krem jest dość zbity i tłusty ale zupełnie mi to nie przeszkadza, ponieważ bardzo szybko się wchłania i nie zostawia na twarzy lepkiej warstwy. Bałam się, że nie krem ten nie będzie się nadawał pod podkład ale na szczęście nałożony makijaż na ten krem wygląda naprawdę dobrze i nigdy jeszcze podkład mi się nie zważył.

Jestem bardzo zadowolona z kremu jaki udało mi się znaleźć. Oczywiście moja cera nie zmieniła się, bo jest to raczej niemożliwe i nadal jest sucha. Ale moja twarz wygląda o wiele lepiej i w szczególności na nosie widać, że skóra jest o wiele bardziej odżywiona i kiedy nakładam na niego makijaż nie widać już suchych skórek co bardzo mi kiedyś przeszkadzało. Jestem strasznie zadowolona z obecnego stanu mojej cery.