Nadruki na torbach papierowych

Kiedy razem z mężem bardzo spontanicznie postanowiliśmy kupić kilka uli, które ktoś wystawił na sprzedaż, to nie mogliśmy się spodziewać, że to będzie coś, co popchnie nas do naszego własnego małego biznesu. Możliwość produkcji własnych miodów zachęciła nas do tego, by dla naszej lokalnej społeczności założyć sklep, w którym oferowalibyśmy produkty spożywcze wychodzące spod naszej ręki.

Solidne torby papierowe z firmowym nadrukiem

torba papierowa z nadrukiemPoczątkowo sprzedawaliśmy tylko przy okazji miód, aż w końcu zaczęliśmy robić to na co raz większą skalę. W między czasie też poszerzyliśmy nasze ziemie, by stworzyć warunki do hodowli warzyw czy owoców, również takich mniej popularnych. Gdy do tego zaczęliśmy piec własne pieczywo, to szybko z tego wszystkiego powstał całkiem fajnie prosperujący sklep spożywczy, który mimo że działał tylko na skalę lokalną, to funkcjonował bardzo sprawnie. Aby jednak jeszcze bardziej wychodzić z profesjonalizmem do naszych klientów, postanowiłam zainwestować w torby papierowe. Takie, które byłyby dobre pod względem ekologicznym. A najbardziej podobała mi się torba papierowa z nadrukiem, który wskazywałby na nasz firmowy sklepik. Takie torby oczywiście klienci mogliby używać wielokrotnie. Mając to wszystko w zamyśle, poszukaliśmy odpowiedniego producenta, który byłby w stanie dostarczać nam sporej ilości tego typu torby, które miałyby nasze oznaczenia, aby torby nie myliły się z żadnymi innymi.

Jak powiedziałam, tak zrobiłam. Po zrobieniu rekonesansu i sprawdzeniu potencjalnych producentów do naszych toreb, wybór padł na tą, która miała już spore doświadczenie w takich zamówieniach i jednocześnie świetne opinie od dotychczasowych klientów. Teraz każdy z naszych klientów może dostać taką unikalną torbę na zakupy.