Na samochodzie mam reklamę mojej firmy

Od kilku lat zajmuję się remontami wnętrz. Założyłem swoją firmę i do tej pory z powodzeniem ją prowadzę. Od początku reklamuję się tylko i wyłącznie na swoim samochodzie. Wpadłem na taki pomysł jak otwarłem swoją firmę i do tej pory stosuję ten sposób reklamy. Tylko samochód zdążyłem po drodze zmienić już dwukrotnie.

Za oklejenie samochodu zapłaciłem dwieście złotych

reklama na samochodzie ŁódzkieNie ma chyba tańszego ani skuteczniejszego sposobu na reklamę. Tym bardziej, że wielu klientów trafiło do mnie właśnie dlatego, że na moim aucie zobaczyli moją ofertę. Mam wypisane czym się zajmuje a pod spodem dużymi cyframi napisany jest mój numer telefonu. Taka reklama na samochodzie Łódzkie kosztowała mnie trochę ponad dwieście złotych. To naprawdę jak za darmo. A jak już trafią do mnie nowi klienci to potem polecają moją firmę swoim znajomym i tak się właśnie to wszystko toczy już od kilku lat. Najwięcej mam klientów z polecenia, ale nie miałbym ich gdyby nie to, że Ci, którzy mnie polecają widzieli moją reklamę na samochodzie. Aktualnie właśnie kupiłem sobie nowy samochód i zamówiłem nową folię z nadrukowaną reklamą. Teraz zapłacę trochę drożej, ale to dlatego, że postanowiłem okleić znacznie większą powierzchnię. Zauważyłem po prostu, że ludzie na ulicach, przystankach czy w samochodach chętnie czytają to, co mam napisane na swoim aucie. No i zleciłem zaprojektowanie swojego logo, żeby też sobie je nakleić na aucie.

Jeśli miałbym się reklamować w internecie to musiałbym wydać znacznie więcej pieniędzy. A tak to nawet nie mam swojej strony internetowej. Naprawdę jest mi niepotrzebna, bo reklama naklejona na moim samochodzie świetnie ją zastępuje. I każdy ją zobaczy gdy tylko pojawię się w pobliżu. A przecież starci ludzie nie będą mnie szukać w internecie.