Na czym polega zabieg endermologii?

Wiele kobiet, jak i mężczyzn skarży się na brak pewności siebie przez mankamenty swojej sylwetki. Takie niedoskonałości, jak rozstępy, cellulit czy obwisła skóra potrafią odebrać nam radość życia i sprawić, że nie będziemy chcieli odsłaniać ciała. Obecne czasy pozwalają nieinwazyjnie i skutecznie pozbyć się tych problemów. 

Metoda działania i efekty endermologii

endermologia we wrocławiuAby zredukować masę ciała i polepszyć sylwetkę niezbędne są zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna. Jednak w niektórych przypadkach zdrowy styl życia nie wystarczy, aby pozbyć się mankamentów ciała. Rozwiązaniem jest endermologia we Wrocławiu, która polega na precyzyjnym masażu mechanicznym z podciśnieniem. Zabieg ma na celu przyspieszenie metabolizmu tkanki tłuszczowej oraz stymulację produkcji nowych włókien kolagenowych. Efektem jest ujędrnienie i poprawa elastyczności skóry, wymodelowanie sylwetki oraz redukcja obrzęków i likwidacja cellulitu. Dużą zaletą endermologii jest poprawa krążenia krwi, co pomaga w usunięciu nadmiaru płynów i toksyn z organizmu. Podczas zabiegu głowica zasysa fałdę skóry i rozmasowuje ją za pomocą odpowiednich ruchów. Masaż odbywa się przez specjalny kostium, który ochrania skórę przed uszkodzeniami. Pierwsze efekty widać już po kilku wizytach, dlatego najlepiej wykupić pakiet zabiegów. Endermologia wpływa na naczynia krwionośne, dlatego nie jest polecana osobom z infekcjami skóry i naskórka, ze skłonnością do naczyniaków czy kobietom w ciąży.  

Endermologia to doskonały wybór dla osób chcących rozpocząć walkę o lepszą sylwetką i jędrniejszą skórę. Zapewnia działanie odchudzające, oczyszczające i antycellulitowe, wspomagając eliminację toksyn i pobudzając metabolizm. Dla najlepszych efektów poleca się serię zabiegów, jak również utrzymywanie zbilansowanej diety.