Modne stylizacje z t- shirtami

 

Za oknami piękne słońce i coraz cieplejsze dni zwiastują nam nadchodzącą wiosnę. Co prawda w kalendarzu zawitała już ona kilka tygodni temu, jednak brakowało nam tylko odpowiedniej pogody. Na szczęście w końcu możemy zmieniać garderobę na lżejszą. W sklepach już od jakiegoś czasu można znaleźć ubrania z najnowszych kolekcji.

Koszulka z nadrukiem hitem tego sezonu

t shirty ze śmiesznym nadrukiemJak co roku na każdy sezon projektanci przygotowują dla nas nowe trendy w modzie. Za każdym razem istnieje jakiś motyw przewodni czy to w postaci koloru, czy wzoru czy też konkretnej części garderoby. Właśnie jesteśmy w trakcie zmiany garderoby, bo za oknami zawitała wiosna. Warto więc przyjrzeć się bliżej temu, co jest na topie w tym sezonie. Co zaskakujące, w porównaniu do ubiegłego roku za dużo się nie zmieniło. Nadal hitem są jeansy i lekkie koszulki. W przypadku tych drugich pojawiło się jednak coś, co ma być prawdziwym hitem całego lata, a mianowicie t shirty ze śmiesznym nadrukiem, dobierany praktycznie do wszystkiego i na każdą okazję. W letnich stylizacji możemy znaleźć nietypowe połączenia zabawnych koszulek ze spódnicą i szpilkami, z marynarką czy eleganckimi spodniami. Koszulki te dostępne są w wersjach zarówno dla mężczyzn i kobiet, a także dla dzieci. Różnorodność wzorów i kolorów jest przeogromna. Z racji tego, że koszulki te są w stosunkowo w niskich cenach, w sklepach sprzedają się w bardzo dużych ilościach. Tym,c o dodatkowo za nimi przemawia, jest to, że są bardzo wygodne.

W końcu możemy powitać wiosnę, a przy okazji wymienić naszą garderobę na lżejszą. Przyglądając się trendom obecnego sezonu wiosenno- letniego możemy zauważyć, że projektanci mocno postawili na wygodę. W większości stylizacji dominują t shirty z zabawnymi nadrukami, w wersjach damskich, męskich i dziecięcych.