Moda na flanelową koszulę

Przeglądając profile modowe na różnych portalach społecznościowych, a także strony magazynów modowych, można zaobserwować ciekawe zjawisko – moda co jakiś czas powraca. To, co kiedyś było na topie i wydaje nam się, że odeszło do lamusa, teraz bije rekordy popularności. Obecnie swój renesans przeżywają stylizacje rodem z lat dziewięćdziesiątych XX wieku.

Flanelowe koszule powróciły do łask?

koszule flaneloweNawet jeżeli nie interesujemy się modą, to orientujemy się w pewnych trendach. To, co widzimy w telewizji lub w internecie, może wpływać na nasze wybory odzieżowe. Lubimy wyglądać ładnie i nie wkładać w to wiele wysiłku. Najbardziej efektowne są proste stylizacje zwłaszcza, jeżeli nie musimy w nie wiele inwestować. Obecnie, za niską cenę można nabyć prawdziwe perełki. Luźna koszula w kratę jest modowym klasykiem niezależnie od tego, w jakim stylu się lubujemy. Pasuje do prawie każdej stylizacji, nawet tej utrzymywanej w eleganckim klimacie. Koszule flanelowe występują w całej palecie barw, ponadto marki modowe prześcigają się w tym, aby unowocześnić flanelę poprzez dodawanie na przykład kapturów lub skórzanych elementów. Flanelowa koszula wygląda równie dobrze na mężczyznach jak i kobietach. Można ją łączyć zarówno ze spodniami długimi czy krótkimi, a także ze spódnicami czy jako okrycie wierzchnie, kiedy mamy na sobie sukienkę. Ciekawym elementem ozdobnym jest koszula zawiązana wokół pasa – szybkie, ale stylowe.

Jasnym jest, że niektóre trendy przemijają, inne wracają, a niektóre są na tyle uniwersalne, że obecne są zawsze. Moim zdaniem, flanela jest właśnie takim trendem uniwersalnym. Jest nie tylko niesamowicie stylowa i łatwa w dobieraniu do niej dodatków, ale jest także niesamowicie wygodna. Warto zatem mieć chociaż jedną taką w szafie.