Medal według własnego projektu

Mój syn w tym roku zakończył przedszkolną edukację i po raz pierwszy we wrześniu uda się do szkoły. Z racji tego, że jest on dość wrażliwym chłopcem i bardzo przeżywa zmianę, postanowiłam w nietypowy sposób oswoić go z nową sytuacją. Wykorzystałam przy tym fakt, że syn jest wielkim miłośnikiem sportu i bardzo często mówi mi, ze chciałby kiedyś otrzymać medal olimpijski.

Medal ze specjalną dedykacją

medal odlewanyBardzo często dzieci w wieku pięciu, sześciu lat są niezwykle emocjonalne i mocno przeżywają wszelkiego rodzaju zmiany. Dotyczy to między innymi mojego syna, który w tym roku idzie po raz pierwszy do szkoły i pożegnanie z przedszkolem,do którego uczęszczał blisko cztery lata, stało się dla niego mocnym ciosem. Na szczęście udało mi się nieco złagodzić jego emocje, a nawet zachęcić go do zmian. Mój syn jest ogromnym fanem sportu. Kibicuje wielu dyscyplinom, jednak najbardziej interesuje go piłka nożna. Znalazłam więc w Internecie firmę, która wykonala dla mnie specjalny medal odlewany z imieniem syna i gratulacjami wygrania pierwszego meczu, czyli przedszkola. Medal wykonany jest ze stopów metali, prosiłam jednak, żeby go pozłocić. Widnieje na nim wizerunek sportowca z uniesionymi rękoma, po drugiej stronie zaś znajduję się dedykacja wraz z datą. Medal zapakowano w piekne pudełko. Syn nie krył zaskoczenia po jego otworzeniu. Był tak szczęśliwy, że nie ściągnął medalu nawet do spania.Kiedy usłyszał, że kolejnymi zawodami jest nauka w szkole, z entuzjazmem przystał na pomysł ukończenia następnego meczu.

Dzieci niekiedy bardzo emocjonalnie podchodzą do zmian w życiu. Tak było na przykład w przypadku mojego syna, który mocno przeżywał fakt, że zmienia przedszkole na podstawówkę. Na szczęście udało mi sie nieco zmienić jego nastawienie, zamawiając dla niego specjalnie odlany medal.