Kurtki z alpaki w moim sklepie

W moim butiku odzieżowym zawsze mam same modne rzeczy. Szukam inspiracji nie na polskich blogach czy u polskich projektantów, ale u tych zagranicznych. Dzięki temu szybciej wyłapuję wiele trendów i ściągam ubrania z hurtowni, które dopiero za jakiś czas będą modne. W ten sposób nie muszę się martwić o brak dobrego towaru, a często mogę kupować o wiele taniej.

Kurtki alpakowe to hit sezonu

kurtki z alpakiZwykle na półce czy na wieszaku mam co, o czym właśnie napisały gazety że będzie modne. Moje klientki wiedzą, że dostaną u mnie to co najlepsze, w atrakcyjnej cenie. Czasem jednak z rezerwą podchodzę do niektórych trendów, a potem się okazuje, że wszyscy pytają o daną rzecz. Czasem z czegoś zrezygnuję i dobrze, bo nikt nie chce tego nosić, tak jak ubrań z myszkami. Dla mnie to dobre dla dzieci, ewentualnie na jedno zdjęcie na portal społeczności owy i tyle. Ale ostatnio zaskoczył mnie popyt na kurtki z alpaki. Wcześniej nie miałam nigdy nic z alpakowej wełny, więc niewiele o niej wiedziałam. Nie przypominałam sobie też by ktokolwiek pytał o alpakowe rzeczy. Dlatego też wzięłam tylko kilka sztuk tych kurtek, by zobaczyć, czy klientkom się spodoba. Zainteresowanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Kurtki rozchodziły się jak świeże bułeczki i musiałam domawiać kolejną dostawę w hurtowni. Kurtki faktycznie były lekkie i kolorowe, pasowały do innych modnych rzeczy z danego sezonu. Byłam bardzo zadowolona wyników sprzedaży, teraz wiem, że warto inwestować w rzeczy z alpakowej wełny.

Widziałam na różnych blogach że z alpakowej wełny powstają też piękne swetry, czy kamizelki oraz płaszcze. Dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Będę mieć na oku ten trend, by w momencie jak zobaczę coś atrakcyjnego w hurtowni by od razu to zamówić. To na pewno będzie prawdziwy hit.