Kupuję lokal z meblami aptecznymi

Zajmuję się inwestycjami. Kupuję lokale handlowe, które odnawiam i przeznaczam na wynajem. Mam z tego całkiem niezłe pieniądze i zarabiam tylko na tym. Zawsze udaje mi się znaleźć jakąś ciekawą inwestycję i kupuję tylko pewne lokale użytkowe.

W byłej aptece było dużo praktycznych mebli

praktyczne meble apteczneW tym miesiącu zakupiłem lokal, który uprzednio należał do apteki. Zostawili w środku nawet meble, które były do mojej dyspozycji. Kiedy przyjechałem na miejsce, by wszystko obejrzeć dokładnie to zauważyłem, że w środku stoją praktyczne meble apteczne, które są w doskonałym stanie. Pomyślałem od razu, że mógłbym sporo zaoszczędzić jak przeznaczyłbym ten lokal dla apteki. Nie planowałem sprzedawać tych mebli, bo pewnie dostałbym grosze a na rynku to nowe praktyczne meble apteczne są w cenie. Zdecydowanie należało to wykorzystać. Odnowiłem cały lokal i zostawiłem meble. Na pewno jakaś apteka chętnie zgodzi się wynająć gotowy już lokal. Z tego co wiem to poprzedni właściciel miał jakieś długi i musiał zwinąć interes. Ja tam na biznesach tego typu się nie znam, ale wiem gdzie kupić lokal, by nie stracić. Ten był zdecydowanie dochodowy i o tym wiedziałem. Kiedy pracownicy odnowili wszystko to wywiesiłem kartkę na drzwiach, że lokal jest do wynajęcia i podałem swój numer telefonu. Jak ktoś będzie zainteresowany to się ze mną skontaktuje. Pozostało czekać na klienta i szukać innych inwestycji. Zadzwoniła do mnie kobieta, której spodobały się praktyczne meble apteczne i od razu wynajęła lokal dla swojej apteki.

Babka wynajmuje mój lokal kilka miesięcy i całkiem nieźle jej idzie. Przyznała, że to świetna dzielnica a klientów jej nie brakuje. Wiedziałem, że będzie zadowolona, bo ja to się znam na tych sprawach. Inaczej bym tego nie kupował przecież.