KOKA na prezent

 

Odkąd tylko pamiętam, mam bardzo duże problemy z wyborem prezentów dla bliskich mi osób z okazji ich urodzin, czy też imienin. Nie wynika to z tego, że znam ich słabo, czy też się nimi nie przejmuję. Znam ich zainteresowania i bardzo ich kocham, ale kiedy przychodzi co do czego, zawsze mam wrażenie, że przecież wszystko już mają. 

T-shirt KOKA to świetny pomysł na prezent

przewiewna koszulka KOKATym razem musiałam wymyślić prezent dla mojego brata, który pasjonuje się modą streetwear’ową. Poza tym bardzo lubi grać w gry komputerowe, ale do rozwoju tej pasji niekoniecznie chciałam przykładać rękę. Dlatego też dzień przed urodzinami postanowiłam wybrać się do galerii handlowej, z nadzieją, że może tam natchnie mnie wena i wpadnę na doskonały pomysł. Ku mojemu zaskoczeniu właśnie tak się stało. Przechadzając się alejkami i rozglądając po witrynach sklepowych, moim oczom ukazała się przewiewna koszulka KOKA. Od razu zrobiło mi się cieplej na sercu, ponieważ poczułam, że właśnie ten t-shirt przypadłby mojemu bratu do gustu. Miałam ochotę zatańczyć z radości na środku galerii handlowej, gdyż naprawdę znalezienie prezentu bardzo mnie uszczęśliwiło. Od razu weszłam jednak do sklepu i dokonałam zakupu tej koszulki. Nazajutrz z wielkim uśmiechem na ustach wręczyłam braciszkowi koszulkę KOKA, czekając na jego reakcję. Radość aż od niego biła. Dziękował mi za ten prezent do końca dnia, a i przez kolejny tydzień często coś o nim wspominał.

Dzisiaj już zdecydowanie pewniej czuję się w wybieraniu prezentów dla rodziny. Wiem, że ostatecznie mogę udać się na spacer do galerii i dzięki szczęściu, trafię na wymarzony prezent dla bliskiej osoby. Dlatego też zamiast się bać, z małym zniecierpliwieniem oczekuję na urodziny czy też imieniny swoich bliskich. Nie mogę się bowiem doczekać wybierania prezentu.