Kabiny z hydromasażem – zbawienie dla zmęczonych

 

Znacie to uczucie, gdy wracacie do domu po bardzo długim dniu w pracy i jedyne, o czym marzycie, to długi prysznic i jeszcze dłuższy masaż? Rozwój technologii pozwala obecnie na jedno i drugie w tym samym czasie – nawet, gdy w domu nie mamy masażysty.

Kabina, która zapewnia masaż

kabina prysznicowa z hydromasażemKilka lat temu na polskim rynku kabin prysznicowych pojawiła się całkowita nowość – kabina prysznicowa z hydromasażem. Hydromasaż poprawia ogólne samopoczucie, pobudza energię, pozwala zachować dobrą formę i młodość. Pozbawia organizm zmęczenia, a przy tym kojąco wpływa na bolące stawy i rozluźnia napięte mięśnie. Z hydromasażu mogą korzystać wszyscy – niezależnie od wieku, płci czy wykonywanego zawodu. Jak jednak działa hydromasaż w kabinie prysznicowej? Kabina z opcją hydromasażu, w główny panel wbudowane ma dysze, które na zasadzie biczy wodnych eksponują wodę pod dużym ciśnieniem na ciało użytkownika. Większość paneli ma możliwość sterowania masażem, udostępniając opcję zmiękczania strumieni wody płynących z dysz. Należy pamiętać, że częścią hydromasażu jest również zamontowana w kabinie prysznicowej deszczownica, która swoim równomiernym strumieniem wody naśladującym padający deszcz, uspokaja i relaksuje ciało. Z kwestii technicznych: kabinę z hydromasażem możemy nabyć bezpośrednio w sklepie lub doposażyć panelem z dyszami masującymi kabinę już istniejącą. W tym drugim przypadku stanowczo należy pamiętać o tym, że kabina wyposażona w hydromasaż powinna być szczelna i dobrej jakości.

Dostępne na rynku kabiny z hydromasażem obecnie coraz częściej wyposażone są również w generator pary wodnej, co do opcji masażu dołącza saunę parową w naszym domu. Warto więc przemyśleć nasze potrzeby i urządzając łazienkę skupić się też na potrzebach naszego ciała i organizmu.

Więcej informacji na: https://mixhurt.com.pl/