Jak zaplanować imprezę w terenie?

Są okazje, które aż proszą się o porzucenie czterech ścian i wypad z przyjaciółmi na miasto. Może być to przyjazd znajomego, który mieszka zagranicą i którego nie widzieliśmy od kilku miesięcy. Może to być również szalony wieczór panieński lub babskie popołudnie.

Uwiecznijmy nasz nastrój w fotobudce

fotobudkaSpotkanie na mieście może wiązać się z imprezą w klubie, może też mieć bardziej stonowany nastrój, np. wypadu do kina. Kiedy znajdujemy się w dobrym gronie, wszystko ma znaczenie. Przygotujmy więc scenariusz wypadu na miasto ze znajomymi, którzy dawno się ze sobą nie widzieli. Jeśli pogoda będzie sprzyjać, możemy wybrać się na spacer, który doprowadzi nas do miejsca, gdzie zjemy wspólnie obiad. Później możemy przenieść się do galerii handlowej, w której znajduje się nasze ulubione kino, by zrelaksować się i przygotować sobie tematy do rozmów. Oczekując na seans możemy pokręcić się po sklepach, a jeśli na terenie centrum handlowego znajduje się fotobudka, możemy wykorzystać to do zrobienia sobie pamiątki z tego dnia. Fotobudka to miejsce, gdzie możemy, odcięci od ludzkich spojrzeń, pozwolić sobie na chwilę szaleństwa z dziwnymi i szalonymi minami odzwierciedlającymi nasze charaktery. Fotobudka daje nam możliwość swojego rodzaju prywatności, którego jesteśmy pozbawieni, gdy robimy sobie zwykłe selfie w miejscu publicznym. Większość z nas zachowuje wtedy konwenanse, zdając sobie sprawę z otaczającej nas publiczności, w fotobudce wszystkie wątpliwości znikają i warto to wykorzystać.

Zdjęcia z fotobudki będą doskonałym podsumowaniem całego dnia, gdy znów rozstaniemy się z naszymi przyjaciółmi. Są niewielkie, więc możemy przykleić je w każdym miejscu, możemy również wykorzystywać je jako zakładkę do książek. Bez względu na to, jak je dla siebie zachowamy, na pewno zawsze będą wywoływały uśmiech na naszej twarzy.