Interaktywny kot z firmy Cobi

Wiodące marki na rynku z zabawkami dziecięcymi posiadają najwyższych jakości z atestami zabawki interaktywne. Dla dzieci, które pierwsze przygody z klockami czy pluszakami mają już za sobą tworzone są właśnie zabawki interaktywne. Wydające głos, ruszające się lub świecące. To wszystko by pobudzać dalszy rozwój dziecka. Taka zabawka uczy dziecko opieki nad zwierzątkiem.

Zabawki z serii Little Live Pets 

little live pets kotFirma Cobi stworzyła przepiękną serię zabawek dla dzieci pod nazwą Little Live Pets. Zwierząt w tej serii jest bardzo dużo. Począwszy od ptaszka, biedronki, pieska, kotka a skończywszy na żółwiku. Niewątpliwie najbardziej popularną wśród dziewczynek jest Little Live Pets kot. W zestawie dołączona jest miseczka dla jego oraz instrukcja obsługi. Kotek jest przeznaczony dla dzieci od 5 lat. Jego największymi zaletami jest to, że kot powtarza zapamiętane zwroty. Im więcej czasu poświęcamy kotu tym więcej miauczy. Wszystkie małe dziewczynki na pewno polubią zabawę z kotkiem firmy Cobi. Kolejnym zwierzątkiem najbardziej popularnym wśród małych dziewczynek są prześliczne małe biało różowe króliczki. Chłopcy natomiast najczęściej wybierają pieski, które dostępne są W kilku pięknych kolorach. Wszystkie zwierzątka są zrobione z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych dla dzieci, niezawierających ftalany i inne niebezpieczne substancje. Do uruchomienia zwierzątka potrzebne są trzy baterie.

Dbając o bezpieczeństwo naszego dziecka musimy kupować zabawki sprawdzonych i działających od wielu lat firm produkujących akcesoria dla dzieci w tym zabawki. Do takich firm należy firma Cobi, która spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i posiada atesty. Każda zabawka powinna być dobierana odpowiednio do wieku dziecka. Male dzieci muszą się bawić pod nadzorem osoby dorosłej.