Ile kosztuje wynajęcie samochodu typu van?

Pierwsze samochody o konstrukcji wielofunkcyjnej powstały w amerykańskich zakładach motoryzacyjnych. Nazwano je vanami – co w naszym kraju zaczęto po prostu nazywać busami. Samochody tego typu służą do przewozu większej liczby osób, ale mogą również służyć do przewozu większej ilości towaru. Mnogość konfiguracji sprawia, że te samochody są bardzo funkcjonalne.

Vana można wynająć na wakacje

tani wynajem vanów - bydgoszczSamochody tego typu są bardzo funkcyjne, ale osoby indywidualne rzadko decydują się na zakup takiego samochodu. Wiadomo, że najczęściej kupowane są samochody osobowe. Kiedy jednak duża rodzina ma pojechać na wakacje kilkoma samochodami to nagle okazuje się, że lepiej się opłaci pojechać większym vanem. Taki samochód można wypożyczyć nawet na cały okres wakacji. Jedna z wypożyczalni oferująca tani wynajem vanów – Bydgoszcz słynie z vanów – oferuje wynajem wakacyjny w bardzo promocyjnej cenie. Jeśli decydujemy się na tydzień wynajmu zapłacimy trzydzieści procent mniej, aniżeli wyszło by po stawkach dziennych. Zaś wynajęcie vana na dwa tygodnie to płatność tylko połowy dziennej stawki za wynajem. Nie są to naprawdę duże koszt, biorąc pod uwagę, że za wynajęcie vana na dobę płaci się około stu złotych. Warto to przemyśleć, bo wspólny wyjazd na wakacje w jednym samochodzie ma o wiele więcej zalet. Jest to na pewno maksymalnie komfortowe przy dalekiej podróży, bo jednym samochodem może kierować więcej kierowców.

Wynajęcie samochodu, w którym zmieści się około dziewięciu osób to bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza na wakacje. W daleką trasę jedzie się jednym autem, a kierowcy mogą się zmieniać co kilka godzin. To wszystko ma swoje ogromne zalety i przekłada się na komfort takiej podróży. A przecież wiele rodzin decyduje się na wakacyjny wyjazd we wspólnym gronie.