Filmowanie ślubów i koszt

A co jeśli połączymy fotografa razem z osobą, która zajmie się profesjonalnym filmowaniem wesela? Nie mogliśmy do końca się zdecydować z moją przyszłą żoną odnośnie odpowiedniej oprawy fotograficznej na naszym weselu.

Filmowanie ślubów przez specjalistów

wideofilmowanie gorzów

Mieliśmy sporo wątpliwości, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się dorzucić kilkaset złotych i wynająć profesjonalnego fotografa, który będzie kręcił film z tego jakże ważnego wydarzenia. Rok temu już zamówiliśmy osobę, która będzie robiła zdjęcia, jednakże na ostatnim weselu naszych znajomych stwierdziliśmy, że filmy o wiele lepiej oddają to, co się na nich działo. Te emocje oraz wzruszenie, to będzie owszem widoczne na zdjęciach, jednakże na pewno filmy sprawdzą się idealnie w tej roli. Wideofilmowanie gorzów odbywa się przy użyciu bardzo profesjonalnego sprzętu. Nie raz można spotkać się z osobami, które zajmują się tym hobbystycznie, my jednak stwierdziliśmy, że to wydarzenie jest na tyle ważne w życiu, że warto nieco powiększyć budżet i zdecydować się na coś naprawdę efektownego. Tym bardziej, że filmowanie ślubów w Gorzowie zostało dla nas wycenione bardzo atrakcyjnie. Ale ile się na szukaliśmy, aby znaleźć osobę, która bardzo dobrze sobie z tym zadaniem poradzi. Jedyne, co mogliśmy zrobić to sprawdzić ilość realizacji na koncie pracownika i ich jakość. Dokładnie sprawdziliśmy chyba wszystkie filmy, które firma posiadała zamieszczone na swojej stronie internetowej. Była nawet zakładka z informacjami o wykorzystywanym sprzęcie.

Co prawda takie informacje za wiele nam nie mówiły, jednak brzmiały one tak, że faktycznie mogliśmy się spodziewać bardzo dużego profesjonalizmu. Filmowanie ślubów w Gorzowie powinno się rezerwować podobnie jak fotografa – nawet na kilka miesięcy wcześniej aby mieć pewność co do terminu.