Dziecięce marzenia o filmowaniu

wideofilmowanie

Jako dziecko miałem przeróżne pomysły na życie. Pochodzę z Torunia, więc miasta z którego pochodzi Mikołaj Kopernik, tak więc chciałem zostać astronomem. Innym razem chciałem zostać strażakiem, nawet myślałem że zostanę modelem.

Amatorskie wideofilmowanie

wideofilmowanieRaz nawet tak mi odbiło, że chciałem, jak będę dorosły pracować, jako kamerzysta. Moi rodzice cierpliwie znosili moje coraz to nowe wymysły, chociaż muszę przyznać że bardzo często ich denerwowałem. Z tego, co pamiętam to zawsze denerwowało ich to, jak miałem wymyśloną kamerę i udawałem, że robię im profesjonalne wideofilmowanie Toruń. To wprawdzie był tylko wymyślony aparat, jednakże to wymyślone filmowanie sprawiało mi ogromną radość. Mnie sprawiało radość, a moich rodziców denerwowało. Zresztą każdego denerwowałoby małe dziecko łażące wokół i udające, że nagrywa kogoś kamerą. To musiało być zabawne, ale również na pewno denerwujące. Moi rodzice cierpliwie to znosili, ale czasami zdarza się, że jak się spotykamy, to zdarza im się wypominać mi moje głupawe pomysły. Jednakże już jestem dorosłym facetem po ” trzydziestce „, który zmądrzał. Nie zrealizowałem żadnego ze swoich dziecięcych pomysłów na życie i skończyłem studia ekonomiczne. Teraz prowadzę własne biuro rachunkowe.

 

Jednakże coś z dzieciństwa mi pozostało, ponieważ za pierwsze zarobione pieniądze kupiłem sobie kamerę i bardzo lubię nagrywać filmiki. Najbardziej lubię nagrywać swoją żoną i moją pół roczną córeczkę. Ciekawe, czy ona też będzie miała w swoim dzieciństwie podobne, albo takie same pomysły, jakie miał jej tatuś.

Po więcej informacji na temat filmowania znajdziesz pod adresem http://www.ptrweddings.pl