Duża popularność lakierów hybrydowych

Piękne, zadbane paznokcie są wizytówką kobiety. Szczególnie tej, której wizerunek jest ważny w pracy zawodowej. Panie, które pną się po szczeblach kariery nie mają zbyt dużo czasu dla siebie, nie wspominając już o malowaniu paznokci. Dlatego też w takim przypadku idealnie sprawdzają się specjalne lakiery, które potrafią trzymać się paznokcia nawet miesiąc.

Lakier hybrydowy trzyma się nawet miesiąc

manicure hybrydowy w Poznaniu - cennikKiedyś było to szczytem marzeń, aby lakier trzymał się na paznokciach dłużej, niż kilka dni. Szczególnie te panie, których płytka paznokcia nie utrzymuje na sobie zbyt długo lakieru, bardzo narzekały na to, że nie mogą na długo utrzymać atrakcyjnych paznokci. Na szczęście wiele się zmieniło i pojawiły się pewne alternatywy, jak chodzi o zdobienie paznokci. Obok żeli, mniej inwazyjną opcją są lakiery hybrydowe. Z racji tego, że utwardza się je pod specjalną lampą UV, to utrzymują się one na paznokciu nawet do miesiąca. Jest to fenomenalna sprawa, szczególnie dla zabieganych ciągle kobiet sukcesu. Jak chodzi o manicure hybrydowy w Poznaniu – cennik jest urozmaicony. W zależności od tego, czy skorzystamy z tej usługi prywatnie, czy w salonie kosmetycznym, zapłacimy kwotę od czterdziestu a nawet do ponad stu złotych. Jest to jednak bardzo opłacalne usługa, bo, tak jak już było wspomniane, uzyskujemy pięknie pomalowane paznokcie, od których lakier nie odpada nawet przez miesiąc i, co jest też dosyć istotne, jego kolor praktycznie nie blaknie przez ten czas.

Lakiery hybrydowe podbijają dzisiejszy rynek kosmetyczny. Stały się bowiem doskonalszą alternatywą dla zwykłych lakierów. Aby jednak położyć taki lakier na paznokciach, musimy zaopatrzyć w odpowiedni sprzęt. Dlatego też z tego typu manicure korzysta się zazwyczaj w salonach kosmetycznych.