Chcę na ślubie mieć założone soczewki kontaktowe

Przygotowania do ślubu idą nam bardzo sprawnie. Mimo iż zdecydowaliśmy na wesele za pół roku to świetnie wszystko ogarniamy i wiem, że zdążymy na czas. Mam już nawet kupioną sukienkę, tylko jeszcze zastanawiam się nad makijażem i fryzurą.

Soczewki kontaktowe sprawdziły się perfekcyjnie

soczewki kontaktowe krakówPróbowałam różnych fryzur czy makijażu i doszłam do wniosku, że lepiej będę wyglądała bez okularów. Mam bardzo wąskie i ciemne oprawki, które nie ukazują tak dobrze makijażu. Pomyślałam, że muszę coś wymyślić, ponieważ bez okularów nie widzę dobrze i ich brak nie wchodzi w ogóle w grę. Siostra podsunęła mi pomysł, ażebym na tę jedną noc kupiła sobie soczewki kontaktowe. Dzięki nim będę widziała bardzo dobrze a i mój makijaż będzie w pełni widoczny. Nigdy nie nosiłam soczewek kontaktowych i nie miałam pojęcia jak je zakładać i czy będą wygodne. Poszłam do salonu optycznego, gdzie mają dostępne soczewki i poprosiłam o pomoc. Na początek miałam zbadane oczy, ponieważ lekarka, która pracuje w tym salonie chciała mieć pewność, że mogę nosić takie szkła kontaktowe. Nie było żadnych przeciwwskazań i zostały mi dobrane soczewki. Z uwagi na astygmatyzm w jednym oku muszę mieć soczewkę toryczną, która jest nieco grubsza od zwykłej. Nauczyłam się je zakładać i zauważyłam, że są one bardzo wygodne. W zasadzie to w ogóle ich nie wyczuwałam a różnica między soczewkami była niezauważalna. Zdecydowałam się na zakup soczewek trzymiesięcznych. Zanim założę szkła kontaktowe na ślub to chcę się do nich najpierw przyzwyczaić.

Wybór szkieł kontaktowych okazał się idealnym rozwiązaniem. Tak bardzo mi się spodobało ich noszenie, że zdecydowałam się nosić je na stałe zamiast okularów. Są łatwe w użyciu a zdejmuje się je równie łatwo. Teraz jest mi bardzo wygodnie.

Informacje pochodzą z http://optyka-koczorowski.pl