Chcę mieć nowoczesny dom z bali

Od zawsze mieszkamy w mieście. Ja chodzę do szkoły i dlatego rodzice zwlekali z budową domu. Postanowiłam jednak przekonać ich, że to jest dobry czas. Mam jak dojechać do szkoły ze wsi niedaleko i poradzę sobie przecież bez problemu.

Tata znalazł dom z bali wykończony pod klucz

domy z bali wykańczane pod kluczTatę udało mi się dość szybko przekonać a jego zadaniem jest namówienie mamy. Teraz to robią takie piękne domy z bali wykańczane pod klucz i moglibyśmy od razu mieć dom. Poza tym moja przyjaciółka mieszka w tej okolicy. Mama zawozi ją rano do szkoły to przecież mogłybyśmy jeździć razem. Tata w międzyczasie nawet znalazł w internecie ofertę na domy z bali wykańczane pod klucz i skontaktował się z właścicielem firmy. Na pewno chciał się przygotować do rozmowy z mamą. Mamy tam na wsi bardzo fajny teren, gdzie obecnie stoi jeszcze stary dom po dziadkach. Jest on w zasadzie w rozsypce i w grę wchodzi tylko postawienie zupełnie nowego budynku. Tata cały czas mówił, że tam to nie warto nic odnawiać. Obejrzeliśmy razem z tatą wszystkie domy z bali wykańczane pod klucz i wspólnie wybraliśmy taki, który idealnie nadaje się dla naszej rodziny. Dobrze, że tata znalazł tę ofertę, ponieważ teraz ta cała przeprowadzka jest bardziej realna. Ja lubię wieś i zależy mi, by tam zamieszkać. Niedaleko też jest stadnina koni to mogłabym ćwiczyć jazdę konną. Mam nadzieję, że mama się zgodzi. Kiedy wróciła z pracy to zjadła najpierw obiad a później tata postanowił z nią porozmawiać. Ja poszłam do siebie bo wiedziałam, że tacie uda się ją namówić.

Mama początkowo była oporna ale jak zobaczyła dom, który tata znalazł to błyskawicznie zmieniała zdanie. Zanim się tam wprowadzimy to upłynie trochę czasu, ale rodzice zakładają przeprowadzkę w wakacje. Mi to zdecydowanie pasuje.