Chcę dostać grę planszową w prezencie

gra planszowa

Już nie mogę doczekać się świąt wielkanocnych. W domu zawsze robimy losowanie i kupujemy jakiś fajny prezent osobie, którą wylosowaliśmy. Ja w tym roku wylosowałem tatę i mam już dla niego gotowy prezent.

Marzy mi się nowa gra planszowa

gra planszowaMnie wylosowała moja starsza siostra, która nie bardzo wiedziała jaki prezent mi kupić. Postanowiłem zatem, że jej ułatwię to zadanie i podpowiem co chciałbym dostać. Ostatnio na zajęciach dodatkowych była rozstawiona gra planszowa, w którą graliśmy z chłopakami i dość mi się ona spodobała. Poza tym były tam łamigłówki, które nawet rozwiązałem i różne gry karciane. Ten czas spędziliśmy naprawdę świetnie i szkoda, że tak szybko upłynął. Zanim oczywiście poinformowałem siostrę co bym chciał dostać to sprawdziłem gdzie jest najbliżej sklep z najlepszymi grami planszowymi, by jeszcze bardziej jej ułatwić to zadanie. Maciek polecił mi świetny sklep w centrum miasta, gdzie dostępne są wszystkie gry planszowe. Pojechałem tam najpierw o okazało się, że jest dostępna gra planszowa, w którą grałem na zajęciach dodatkowych. Sprawdziłem jej cenę i byłem zachwycony, że nie jest taka droga. Zawsze ustalamy konkretną kwotę na prezenty i staramy się jej nie przekroczyć. Tego samego dnia jak siostra wróciła do domu to od razu zacząłem z nią rozmawiać. Opowiedziałem jej, że w centrum miasta jest fajny sklep z grami planszowymi i była tam świetna gra planszowa, którą bardzo chciałbym dostać. Od razu zaczęła mnie wypytywać jaka to konkretnie gra planszowa i jak wyszła z pokoju to już wiedziałem, że mi ją kupi.

Kiedy przyszły w końcu wyczekiwane święta to nie mogłem się doczekać rozpakowywania prezentów. W mojej paczce była gra planszowa od siostry. Była to dokładnie ta gra planszowa, którą chciałem. Podziękowałem jej za prezent. Od razu poszedłem grać.