Buduję piwnicę ziemiankę z betonu

Posiadam winnicę, która służy głównie do mojego własnego użytku. Winem częstuję najbliższych i nie prowadzę sprzedaży na wielką skalę a jedynie oferuję drobną sprzedaż lokalnym odbiorcom. Ostatnio postanowiłem wybudować nową ziemiankę.

W mojej piwnicy z betonu trzymam moje wina

piwnica ziemianka z betonuZwiększyłem zatem produkcję wina, które cieszy się sporym zainteresowaniem. Powiększyłem także sady. Zrobiłem to za namową przyjaciela i dlatego potrzebna mi jest dodatkowa piwnica ziemianka z betonu, którą sam wybuduję. Mam miejsce i znam się na tym, więc nic nie stanowi dla mnie problemu. Przyjaciel zaoferował pomoc przy budowie, z której skorzystałem. Dzięki temu piwnica ziemianka z betonu powstanie szybciej a Juliusz posiada takie samo doświadczenie jak ja. W sumie zanim zająłem się winnicą to pracowałem w firmie budowlanej, gdzie właśnie go poznałem. Kupiłem niezbędne materiały i zaczęliśmy pracę. Pomagali również moi synowie, bo musieliśmy wszystko zrobić od podstaw. Widziałem zadowolenie w oczach żony, która od dawna namawiała mnie na sprzedaż na wielką skalę. Mamy spore tereny, gdzie można sadzić owoce i dzięki temu mogłem sobie na to pozwolić. Moja piwnica ziemianka z betonu w końcu została zbudowana. Wspólnymi siłami udało się osiągnąć cel w szybszym tempie. Trzymam tam teraz moje najlepsze wina, które oferowane są na sprzedaż. Wiem, że są one smaczne a w piwnicy jest idealne, by mogły tam leżakować. Zaglądam tam właściwie codziennie i wszystko mam na oku. We wrześniu wystawię wszystkie wina na winobraniu.

Moja nowo zbudowana piwnica zainspirowała lokalnych ludzi i oni także zdecydowali się na taki krok. Teraz to takie rozwiązanie jest ogólnie stosowane i wszyscy sobie to cenią. W sumie to jest moja zasługa z czego jestem na prawdę dumny.