Budowanie nastroju światłem i zapachem

 

Większość z nas lubi się od czasu do czasu zrelaksować w pachnącej kąpieli przy świetle świec lub wybrać się na romantyczną kolację, na którym obok smakołyków pojawiają się długie lichtarze, a światło podkreśla nasze atuty, ukrywając w półcieniach niedociągnięcia wyglądu. Delikatny zapach, palącej się świeczki uprzyjemni każdy wieczór i pozytywnie wpłynie na nasz nastrój.

Świece, woski i zapachy marki yankee candle

świeczki zapachowe yankee candleObecnie świece zapachowe możemy kupić w każdym supermarkecie, kwiaciarni i w sklepiku osiedlowym. Niestety jakość większości z nich pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli rzeczywiście pragniemy spędzić romantyczny wieczór w miłym towarzystwie przy delikatnym świetle i przyjemnym zapachu zainwestujmy troszkę więcej funduszy w produkty wysokiej jakości. Najlepsze efekty osiągniemy, kupując świeczki zapachowe yankee candle. Szeroka oferta tego producenta pozwoli nam dopasować idealny zapach, a przy tym świece będą miały efektowny wygląd, który skutecznie wkomponuje się w design naszych pomieszczeń. Yankee candle proponuje ciekawe bukiety zapachowe zamknięte w stylowych słoiczkach lub w klasycznych, szklanych świecznikach. Należy zwrócić uwagę, że marka posiada ok. 150 stałych propozycji zapachowych (np. owocowe, różane, waniliowe) oraz edycje sezonowe: świąteczne, wakacyjne itp.. Oprócz świeczek Yankee candle to również woski, zapachy samochodowe, perfumy do pomieszczeń, kominki do zapachów oraz inne akcesoria, których zadaniem jest rozsiewanie pięknych aromatów.

Propozycje Yankee candle stanowią idealny pomysł na prezent. Ich jakość jest niepodważalna, zapachy intensywne, przyjemne i nie powodujące podrażnień, czas palenia dużo dłuższy niż tanich świeczek z supermarketu, a przy tym piękny wygląd, który pasuje zarówno do salonu, łazienki, jak i eleganckiego biura.