Posiadanie ładnego szyldu reklamowego przede wszystkim było dla nas możliwością na pozyskanie zainteresowanych osób. Prowadziłem razem ze wspólnikiem mały sklep osiedlowy, jednak do tej pory jak już trafiali do nas klienci, to z polecenia, bo dokładnie wiedzieli, gdzie szukać.

Ładne szyldy reklamowe

styrodurowe szyldy reklamowe z poznania

Teraz jednak dzięki temu, że zainteresowaliśmy się szyldami reklamowymi to wiemy, że bez tego dojście klienta do sklepu, czy też jego zlokalizowanie jest praktycznie niemożliwe. Szyld reklamowy oferowany jest przez wiele firm. My sami zdecydowaliśmy się na oddanie zarówno prac nad projektem szyldu, ale także nad produkcją jednej firmie ze względu na ograniczenie kosztów. Wiadomo, nadwyżkę budżetu moglibyśmy odłożyć na inne działania marketingowe, które również będą przydatne w prowadzeniu firmy. Styrodurowe szyldy reklamowe z poznania, które wybraliśmy były raczej klasyczny. Miał kształt prostokąta i był biały z kolorowym napisem oraz logo naszej firmy. Ze swojej strony musieliśmy tylko zapewnić logotyp firmie, która przygotowała dla nas szyld, a oni poradzą sobie już z całą resztą, która jest na tyle skomplikowana, że nie wiem nawet, jak wytłumaczyć, co robi taka firma na zapleczu. Szyld reklamowy jest tworzony głównie z aluminium, dzięki czemu też można go dowolnie rozmontowywać i zamontować ponownie w innym miejscu. Jest to na tyle lekki materiał, że z całą pewnością będziemy w przypadku przenoszenia sklepu zabierać go ze sobą.

Dobrze wiemy, że szyld reklamowy jest najważniejszym elementem marketingu jeśli chodzi o sklepy, takie jak nasze. Więc jeśli któraś firma jeszcze wstrzymuje się, aby taki szyld zamontować u siebie, to nie ma na co czekać. Konkurencja na pewno już dawno wykorzystuje takie szyldy reklamowe i codziennie przyciąga nowych klientów do firmy.

 

Kategorie: Reklama