Razem ze znajomymi długo myśleliśmy o tym, gdzie w tym roku spędzać sylwestra. Postanowiłem, że chcę go przeżyć zupełnie inaczej, niż w zeszłym roku, dlatego szukałem przez parę ostatnich tygodni jakiejś fajnej oferty.

Gdzie w górach spędzić Sylwestra

Sylwester w górach

Przeglądając jeden z portali ogłoszeniowych z takimi ofertami natknąłem się na propozycję spędzenia sylwestra w górach, co na pewno wydawało mi się bardzo atrakcyjne. Do tej pory raczej spędzałem sylwestra u siebie w mieście w mieszkaniu, razem ze znajomymi. Jednakże takie spędzanie tego, bądź co bądź, najważniejszego i przełomowego dnia w ciągu roku zawsze będzie bardziej atrakcyjne w przypadku zorganizowanych atrakcji. Sylwester w górach pojawił nam się jako promocyjna oferta, z której mogłem skorzystać. Od razu skontaktowałem się z moimi znajomymi, którzy mieli jechać razem ze mną. Również podzielali moje zdanie, że taki wyjazd będzie zdecydowanie o wiele bardziej atrakcyjny od zostawania w domu. Postanowiliśmy więc zebrać się wszyscy razem i omówić wszystkie koszty, jakie czekają nas przy Sylwestrze w górach. Okazało się, że wcale nie będziemy musieli aż tak dopłacać. Skontaktowałem się jeszcze w ten sam dzień z biurem, które organizuje taką wycieczką dwudniową, żeby zapytać o szczegóły. Bardzo miły pracownik zapewnił mnie, że ma jeszcze kilka wolnych miejsc, akurat na moich znajomych. Postanowiliśmy więc nie czekać i zapisać się na taką atrakcję. Z racji tego, że było jeszcze kilka tygodni do sylwestra stwierdziliśmy, że zaczniemy się powoli pakować.

Sylwester w górach spędzaliśmy na świeżym powietrzu, z bardzo ciekawym widokiem, który na pewno był o wiele lepszy, niż widok bloków w naszym mieście. W przyszłym roku również się tam wybierzemy, gdyż firma organizuje takie wyjazdy co roku, tyle ma zainteresowanych osób.

Kategorie: Turystyka