Przyznam, że pomimo tego, że większość detali dotyczących mojego ślubu była uzgodniona już na długo przed planowanym wydarzeniem, to ani ja, ani moja małżonka nie pomyśleliśmy o tym, by zawczasu znaleźć dobrego wodzireja. Oczywiście jak wszystko, co zbyt długo się odkłada w czasie – w pewnym momencie okazało się być prawdziwym problemem.

Potrzebny nam był dobry wodzirej na nasze wesele

wodzirej na wesele z PoznaniaOczywiście wszyscy do których dzwoniliśmy był już zajęci – każdy celował tak, by wesele odbyło się w sobotę. Sprawiło nam to prawdziwy problem. Do kogo mieliśmy się zwrócić? Moja przyszła żona wpadła wówczas na doskonały pomysł. Skoro potrzebny był wodzirej na wesele z Poznania, a na miejscu żadnego nie było, można było spróbować z wodzirejami z innych miast. Gdy mieliśmy dzwonić, telefon narzeczonej zabrzmiał dzwonkiem. Okazało się, że jeden z wodzirejów znalazł dla nas czas by poprowadzić nasze wesele, ponieważ nie mógł dogadać się z poprzednimi chętnymi. Gdy nadszedł czas wesela zrozumieliśmy, że był to doskonały wybór. Człowiek ten doskonale wiedział co to znaczy porwać tłumy do tańca. Nie wiem, czy w całym Poznaniu był on numerem jeden, ale na pewno zaliczał się do ścisłej czołówki. W pewnym momencie spojrzałem w stronę stołów i okazało się, że nie siedzi przy nich dosłownie nikt. Wodzirej porwał do tańca nawet moją babcię, która to bardzo nie lubiła tańczyć ani śpiewać, choć teraz wywijała na parkiecie jak nastolatka. Wesele było bardzo udane, i w dużej mierze zawdzięczaliśmy to temu świetnemu wodzirejowi. Kto wie co by było, gdyby nie on.

Mieliśmy prawdziwe szczęście, że ostatecznie udało nam się kogoś znaleźć. Nauczyliśmy się również jednak, by nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę, zamiast tego zaś robić wszystko co się da zawczasu.

Kategorie: Ślub i wesele