Bardzo lubię jeździć do mojej siostry, która mieszka poza granicami Polski. Uwielbiam u naszych zachodnich sąsiadów ich otwartość i to, że szanują to co wokół nich jest.

Tanie kosze parkowe za granicą

tanie kosze parkoweKiedy tam jestem zawsze chodzę do pobliskich parków na spacery. Są w nich duże place zabaw dla dzieci, które natomiast uwielbia mój syn. Możemy w tych parkach naprawdę spędzać miło czas całą rodziną. W każdym z nich ustawione są śliczne i zadbane ławki parkowe. Są punkty w których można przyrządzić jedzenie we własnym zakresie, z racji tego, że są poustawiane grile betonowe. W każdym takim obszarze grillowania są kosze parkowe. A co jest bardzo dużym plusem to to, że obok koszy nie leży sterta śmieci. Zawsze resztki lub odpadki trafiają do koszy, które są opróżniane nawet kilka razy dziennie. Szczególnie w ciepłe, letnie dni. W tych parkach czuję się bezpiecznie ponieważ każdy z nich jest monitorowany.
Takie parki są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mieszkają w domkach jednorodzinnych i nie mają żadnej przydomowej działki. Wiele osób, które mieszkają w domach wielorodzinnych wybiera jako formę odpoczynku właśnie spacer do takiego parku. Można tam poznać naprawdę wiele ciekawych i bardzo sympatycznych osób. Dodatkowo tanie kosze parkowe które są w parku zachęcają do segregacji odpadów. Niestety nie mogę pozwolić sobie na zbyt częste wypady do siostry. Ponad tysiąc kilometrów w jedną stronę to sporo aby urządzić sobie tylko wypad na weekend. Chociaż staram się odwiedzać ją chociaż raz do roku.

W tym roku też się to uda, jednak będzie to już okres zimowy. Może zimą też tam będzie przyjemnie, ale to się jeszcze okaże.

Kategorie: Ogród